Dla rodziców z dzieckiem(dziećmi):

„Rodzinny dzień i wspólny relaks, a wieczór możliwy bez dzieci…”
Zakwaterowanie w pokoju typu Studio z dostępem do osobnej, małej kuchni. Rodzinny, kameralny relaks w SPA będzie pięknym, wspólnie spędzonym czasem np. po zwiedzaniu miasta. Tym rodzicom, którzy chcieliby się wybrać sami np. na romantyczną kolację, koncert, czy do teatru, kina itp. oferujemy wynajęcie opiekunki do dziecka (dzieci). Wszelkie szczegóły są do uzgodnienia. Przykładowa oferta dla 3-4 osób (rodzice + dziecko/ci do 12 roku życia): 1 nocleg + 1,5h SPA na wyłączność to koszt 320zł (bez śniadania)

SPA & Wellness:

W naszym Kompleksie relaks, spokój, wypoczynek, zdrowie i zadowolenie to podstawowa. Tylko u nas możliwe jest wynajęcie kompleksu SPA (sauna, jacuzzi, grota solna) na wyłączność, aby poczuć się kameralnie i zachować swoją intymność. Opcje i możliwości są różne i mogą być przygotowane bardzo indywidualnie. Poniżej przedstawiamy tylko kilka przykładowych ofert dla par (2 osób):
„Kameralny Relaks”:  1 nocleg w pokoju 2 osobowym + 1,5 godzinny seans w SPA na wyłączność – cena łącznie: 290zł (bez śniadania)
„Piękno natury”:  1 nocleg + 1,5 godzinny seans w SPA na wyłączność + zabieg na całe ciało z elementami masażu – cena łącznie:  620zł (bez śniadania)

Pobyty można oczywiście przedłużać, a na dodatkowe dni oferujemy rabaty.

Zapraszamy:-)