Kupon prezentowy to doskonały pomysł na obdarowanie:

Bliskich Osób – w kameralnej scenerii SPA będą to niezapomniane chwile relaksu
i poprawy zdrowia. Upominek zapewni  wspaniałe wspomnienia i w wyczerpujący sposób wyrazi to, co jest najważniejsze.

 Pracownika – ten rodzaj upominku z pewnością zrelaksuje i zmotywuje pracowników, zapadnie im w pamięci jako oryginalny prezent. Może być również doskonałą nagrodą w programach lojalnościowych, konkursach lub niezwykłym bonem socjalnym. Seanse w naszej Grocie Solnej polecamy szczególnie osobom, które w swojej pracy zawodowej mocno nadwyrężają struny głosowe, gardło, górne drogi oddechowe.

Partnera Biznesowego – obdarowując przyjemnością zyskujemy pamięć i przychylność, a w konsekwencji udaną współpracę.

Kupon prezentowy  ma formę eleganckiego zaproszenia na wybrane usługi.

Przy zakupie powyżej 200 zł zaproszenie do SPA oferujemy w oryginalnym opakowaniu z małym, dodatkowym upominkiem.

Ten niebanalny upominek to z pewnością doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów na różnego rodzaju okazje np. imieniny,  urodziny, rocznicę, Walentynki, Dzień Kobiet, czy też święta.

Podarunek tego typu sprawi, że osoba(y) obdarowana(e) poczuje(ą) się naprawdę wyjątkowo.

Oferujemy Kupony Wartościowe o nominałach: 50 zł, 100 zł, 150zł, 200zł, 250zł, 300 zł, 350 zł i 400zł lub na konkretną usługę/zabieg.

Upoważniają one do skorzystania z usług w naszym SPA zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego kuponu. Nie wiążą się one z promocjami.

Kupon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt, aż do zrealizowania jego wartości – kupon jest ważny przez okres 2 miesięcy od daty jego zakupu.

Kupon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

Kupony prezentowe nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydania reszty w gotówce z kuponów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do kuponu, jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość kuponu.

Osoba obdarowana  Kuponem zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod nr telefonu: 660 49 35 59